Tisk

Stříkací pistole

Vytláčecí zařízení pro dvousložkové polyuretanové systémy umožňují aplikaci DENSOLID® produktů dodávaných v kartuších. Zcela nový systém představuje systémové řešení DENSOMIX® DXH/DXR. Stacionární stanice DENSOMIX® DXR zajišťuje trvalé doplňování vytláčecí jednotky DENSOMIX® DXH. Zásobování komponentami A a B ze zásobníků je minimalizována potřeba kartuší.

DENSOMIX® 400M

  • ruční vytláčecí zařízení pro jednotku složenou ze dvou kartuší 400 ml

DENSOMIX® 400M umožňuje spolehlivé smíchání dvousložkové DENSOLID®-PUR vrstvy pomocí směšovače připevněného přímo na kartuši. Poměr je nastaven přímo na kartuši, tím je vyloučena chyba. Manuální obsluhou se dosahuje nezávislosti na zdroji stlačeného vzduchu.

 densolidy_clip_image029

DENSOMIX® 400P

  • pneumatické vytláčecí zařízení pro jednotku složenou ze dvou kartuší 400 ml

DENSOMIX® 400P umožňuje spolehlivé smíchání dvousložkové DENSOLID®-PUR vrstvy pomocí směšovače připevněného přímo na kartuši. Poměr je nastaven přímo na kartuši, tím je vyloučena chyba. Pneumatickým pohonem lze bez problému vytláčet i velký počet kartuší. Trvalý hluk je < 70 dB.

densolidy_clip_image030

DENSOMIX® 50

  • ruční vytláčecí zařízení pro jednotku složenou ze dvou kartuší 50 ml

DENSOMIX® 50 umožňuje spolehlivé smíchání dvousložkové DENSOLID®-PUR vrstvy pomocí směšovače připevněného přímo na kartuši. Poměr je nastaven přímo na kartuši, tím je vyloučena chyba. Manuální obsluhou se dosahuje nezávislosti na zdroji stlačeného vzduchu.

densolidy_clip_image031

DENSOMIX® DXH

  • doplnitelné vytláčecí zařízení pro kombinaci DXR/DXH

Vytláčecí zařízení DENSOMIX® DXH je podstatnou částí systému DENSOMIX® DXH/DXR, který je koncipován pro usnadnění zpracování dvousložkových materiálů. Nabízí výhodu kompaktní stavební technologie, nízké váhy a neomezené mobility. Výsledkem je jedinečný , velmi přívětivý a modulární systém s nízkými nároky na udržbu.
DENSOMIX® DXH disponuje pneumaticky poháněným dvojitým pístem k dávkování, míchání a vytláčení neabrazivních dvousložkových materiálů od nízké až po střední viskozitu.

densolidy_clip_image032

DENSOMIX® DXR

  • plnící stanice pro kombinaci DXR/DXH

Plnící stanice DENSOMIX® DXR je podstatnou částí systému DENSOMIX® DXH/DXR, která byla koncipována pro usnadnění práce s dvousložkovými materiály. Stanice provádí doplňování zařízení DENSOMIX® DXH jednoduchým, čistým a spolehlivým postupem.
Plnící stanice DENSOMIX® DXR se skládá ze dvou čerpacích systémů, dokovacího zařízení, rychlospojek a pojízdné plošiny. Všechny funkce jsou řízeny a poháněny pneumaticky. Zásobování dvousložkovým polyuretanovým materiálem probíhí z plastových nádob (hoboků).

densolidy_clip_image033