Tisk

Armatury a bezpečnostní soupravy

ke stažení:

Dodáváme armatury od renomovaných německých výrobců, jejichž produkty se vyznačují špičkovou kvalitou a dlouhou životností. Pestrý sortiment zahrnuje nejen vodovodní armatury pro domovní přípojky, ale také průmyslové armatury, bezpečnostní i speciální armatury, armatury pro plynovody i náhradní díly pro armatury.

Podle individuálních požadavků jsme schopni dodat jak armatury libovolného množství od 1 kusu, tak zajistit i kompletní dodávku průmyslových armatur na míru konkrétnímu provozu.

Armatury a bezpečnostní soupravy jsou naším hlavním předmětem podnikání a oborem, kterým se zabýváme už více než 40 let. Proto se na nás klienti mohou obracet s jakýmkoli dotazem, rádi poskytneme bezplatné odborné poradenství.

Speciální armatury

Speciální armatury firmy R.C. Mannesmann jsou dimenzovány tak, že vyhovují vnějšímu rozměru potrubí, které jsou v katalogu uvedeny.

Všechny domovní i průmyslové armatury, které jsou určeny pro potrubí, zahrnují dovolenou odchylku vnějšího průměru potrubí. U armatur, které jsou určeny současně pro vícero vnějších průměrů, mají toleranční rozsah zřetelně vyznačen.

Pro azbestocementové potrubí se uvedené rozměry vztahují na opracované konce podle DIN 19800/T. Protože tloušťka stěny podle této normy udává jen nejmenší rozměr a největší není udán, mohou být v naší tabulce uvedené rozměry rozptýleny směrem nahoru. Při objednání armatur pro azbestocementová potrubí musí být vždy udán přesný vnější průměr.

↓ Rozbalit text ↓ ↑ Sbalit text ↑
H-110 DN 80 žlutá

Vysokotlaké armatury a objímky

Vysokotlaké objímky pro opravu ocelových potrubí od DN 50 po DN 1400 a PN 25,40,100 bar. Dále jsou k dispozici hrdla,… >>

Schematické znázornění navrtávání pod tlakem

Bezpečnostní navrtávací armatury a zařízení

  Schematické znázornění navrtávání pod tlakem   >>

j1101

Náhradní díly

Tady najdete produkty, pro které nabízíme náhradní díly i servis. Více informací najdete v přiloženém pdf. >>